Menu Zamknij

Realizacje

Poniżej znajdziesz opisy przykładowych realizacji, w których wykorzystane zostały pomiary 3D przez naszą firmę z Warszawy.

dokumentacja2D

Nasz Klient z Rumunii, chcąc wprowadzić do sprzedaży kabiny sypialne do samochodów dostawczych na rynku rumuńskim, potrzebowała uzyskać certyfikat. W tym celu zleciła naszej firmie przygotowanie dokumentacji 2D kabiny sypialnej. Konstrukcja o wymiarach 2100x950x1050 wraz z osprzętem została dostarczona do siedziby firmy, a następnie przygotowana do skanowania. Całość została zmontowana, a na powierzchnię kabiny oraz jej składowych elementów zostały przyklejone markery. Pomiary 3D zostały wykonane za pomocą skanera 3d HDI Advance, a następnie przeniesione do postaci cyfrowej. Modele poszczególnych elementów posłużyły do przygotowania rysunków złożeniowych 2D. Komplet dokumentacji został przekazany klientowi, który dołączył je w formie załączników i przekazał do jednostki certyfikującej.

pomiary3D

Firma z okolic Warszawy zajmująca się obróbką i skrawaniem na maszynach CNC, zamierzała wykonać na tokarce numerycznej z napędzanymi narzędziami świder, na podstawie powierzonego detalu. W tym celu zgłosiła się z prośbą o przygotowanie skanu, a następnie wykonanie usługi inżynierii odrotnej przedmiotu. Pomiary 3D zostały wykonane za pomocą skanera 3d HDI Advance w Warszawie.

 

PROFISCAN - pomiary 3D, skanowanie 3D, inżynieria odwrotna