Menu Zamknij

O NAS

Inżynieria odwrotna, skanowanie 3D, modelowanie CAD, doradztwo 3D PROFISCAN Warszawa

Inżynieria odwrotna, nazywana również inżynierią wsteczną, jest rozwijającą się dziedziną, którą można posłużyć się w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki jej wykorzystaniu w skanowaniu 3D, nasza firma z Warszawy jest w stanie oferować zaawansowaną dokumentację w formie trójwymiarowej lub dwuwymiarowej. Realizowane pomiary 3D pozwalają na szybką implementację danych w trakcie projektowania CAD, umożliwiając odtwarzanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, figur i ich najmniejszych detali.

PROFISCAN to doświadczona firma świadcząca usługi skanowania 3D, projektowania i modelowania CAD. Ponadto zajmujemy się kompleksowym doradztwem związanym z technologiami wykorzystywanymi w usługach 3D.

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem specjalistów, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań. Przez lata obecności na rynku wypracowaliśmy sobie partnerstwa z wieloma firmami. Gwarantuje to dostarczenie całościowej usługi dopasowanej do potrzeb Klientów.

PROFISCAN został założony przez absolwenta Politechniki Warszawskiej od wielu lat związanego zawodowo z branżą produkcyjną. Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej z praktyczną do każdego zadania staramy się podchodzić w sposób profesjonalny, zapewniając Zlecającym taki poziom obsługi, jakiego sami byśmy oczekiwali.

PROFISCAN – inżynieria odwrotna, skanowanie 3D, modelowanie CAD, doradztwo